Account Manager

Essentials
Location Poznań
Employment Type B2B Permanent
Start Date ASAP
Salary 8000 - 13000 PLN netto plus atrakcyjna prowizja
Project Team Size 1-3
Description

Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej wiodącą pozycję w branży IT? Lubisz pracę w szybkim tempie i cenisz sobie współpracę z ludźmi z całego świata? Chciałbyś aby Twoje zaangażowanie i praca miały bezpośredni wpływ na rozwój firmy? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to właśnie Ciebie szukamy.

Apzumi – jesteśmy firmą działającą w obszarze IT. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność procesów produkcyjnych, logistycznych oraz szkoleniowych dla liderów sektora motoryzacyjnego, energetycznego, medycznego. Obecnie poszukujemy do swojego zespołu Account Managera. W tej roli będziesz odpowiedzialny za zrozumienie potrzeb klientów oraz odpowiednie dopasowanie naszych rozwiązań. Idealny kandydat musi myśleć strategicznie i technicznie a co za tym idzie jednocześnie dbać o właściwe relację z klientem, prowadzić działania operacyjne wykorzystując posiadane zasoby.

Obowiązki:
* Prezentowanie oferty Apzumi w formie prezentacji, wykładów oraz warsztatów - spotkania prowadzone w siedzibie klienta, biurze Apzumi lub za pomocą telekonferencji.
* Proponowanie rozwiązań biznesowych dla naszych klientów – umiejętność odnajdywania problemów i nieefektywności w procesach biznesowych naszych klientów. Dopasowywanie naszych produktów i usług do zidentyfikowanych problemów.
* Intensywna współpraca z zespołem wsparcia sprzedaży – ścisła współpraca z naszymi menedżerami i inżynierami w dążeniu do najbardziej konkurencyjnych i atrakcyjnych rozwiązań dla naszych klientów.
* Nawiązywanie i rozbudowa relacji z kluczowymi klientami – umiejętne poruszanie się po strukturach dużych organizacji. Wsparcie sprzedaży wewnętrznej i dbanie o dostarczenie trwałej wartości biznesowej.

Zestaw wymaganych umiejętności:
* umiejętności zarządzania wszystkimi aspektami sprzedaży: pozyskiwanie klientów, zarządzanie kontaktami, zawieranie kontraktów, dążenie do stałego rozwoju klienta
* ponadprzeciętne umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej
* znajomość branży IT oraz rozwiązań dedykowanych
* znajomość procesu wyceny, sprzedaży oraz wdrażania rozwiązań IT
* umiejętność swobodnego poruszania się po organizacji klienta i pielęgnowania kluczowych relacji
* zdolność skutecznego współpracowania z kadrą kierowniczą oraz pracownikami wszystkich szczebli organizacji
* umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej
* szybkość uczenia się, przystosowywania się do nowych warunków pracy, elastyczność
* brak przeszkód do wyjazdów krajowych i zagranicznych
* znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany

Mile widziane:
* znajomość tematyki zastosowań sztucznej inteligencji, wirtualnej oraz rozszerzonej rzeczywistości

Benefity:
* prywatna opieka medyczna
* fundusz rozwojowy
* grupowe ubezpieczenie na życie
* karta multisport
* pełne wyposażenie miejsca pracy
* przekąski, napoje, słodycze, owoce do dyspozycji

Lokalizacja:
Poznań, ul. Składowa 5b/11

http://spatial.apzumi.com/